Look Book

Blog założony jest z myślą o osobach, które pasjonują się światem szeroko pojętej estetyki piękna. Prowadzony jest przez instruktorów wizażu, fryzjerstwa i stylizacji paznokci SELECT.EDU.PL.

Literatura "piękna"

 • piątek, 24 lutego 2012
 • piątek, 10 czerwca 2011
 • czwartek, 05 maja 2011
 • wtorek, 03 maja 2011
  • MAKE UP STORE magazine

   Magazyn MAKE UP STORE potocznie nazwany przez instruktorów szkoły SELECT.EDU.PL "BIBLIĄ WIZAŻYSTÓW"

   M Magazine po raz pierwszy pojawił się w 2005 roku. Na łamach tego  pisma  marka Make Up Store prezentowała najnowsze kolekcje swoich kosmetyków, zapraszając do współpracy znanych wizażystów pokazujących nadchodzące trendy w kosmetyce kolorowej. Make Up Store Magazine błyskawicznie uznane zostało jako jedno z najlepszych pism poruszajacych tematykę  urody i kosmetyki.

   Jako stałe jego czytelniczki z całą pewnością możemy powiedzieć, że nie ma na rynku drugiego takiego magazynu, zawierającego taką ilość mistrzowsko wykonanych makijaży połączonych z perfekcyjnymi stylizacjami. Dla wizażystów jest ono nieskończonym źródłem zawodowych  inspiracji. Każde wydanie obejmuje makijaże , które zadziwiają oryginalnością, kreatywnością  oraz niekonwencjonalnym podejściem do tematyki piękna

   Magazyn dla wielu artystów stał się swego rodzaju dyktatorem mody.

   Pismo dopracowane jest w najdrobniejszych szczegółach ,a każdy numer odkrywa nowe zakamarki świata estetyki. Niezwykłą zaletą pisma jest tez znaczna przewaga sesji beauty nad artykułami. Dzieki temu na wszystkie nowe trendy w urodzie  możemy popatrzeć, a nie jak w wielu pisamch tylko o nich poczytać:)))  Każde wydanie zawiera co najmniej 150 stron, które wypełnione jest poza makijażami -   wywiadami, historiami, lekcjami "jak" oraz kreatywnymi inspiracjami na każdy sezon.

    

   Pismo dostępne jest na stoisku firmowym Make Up Store w Promenadzie albo można je zamówić  jhttp://www.kiosk24.pl/prenumerata/m__make_up_store___magazine.html#opis

    

   Pokażemy Wam jeszcze drogie czytelniczki kilka sesji z M Magazine



   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   szkolaselect
   Czas publikacji:
   wtorek, 03 maja 2011 04:59
 • piątek, 29 kwietnia 2011
 • wtorek, 26 kwietnia 2011

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny