Look Book

Blog założony jest z myślą o osobach, które pasjonują się światem szeroko pojętej estetyki piękna. Prowadzony jest przez instruktorów wizażu, fryzjerstwa i stylizacji paznokci SELECT.EDU.PL.

Wpisy

 • wtorek, 22 listopada 2011
  • WWW.LAMODE.INFO – O MODZIE RZETELNIE I Z PASJĄ

   WWW.LAMODE.INFO to miejsce na internetowej mapie, które z pewnością warto odwiedzić. Serwis zawiera kilkanaście zakładek – w których entuzjaści mody i osoby z branży znajdą najnowsze informacje o pokazach mody, kolekcjach, trendach, stylu, osobowościach ze świata mody, ciekawych miejscach i urodzie.

   Fot. Jakub Pleśniarski/ stylizacja Kamila Picz/ make up Dariusz Kotarski/ fryzury team Jaga Hupało Born To Create/ modelka Karolina Mango Models

    

   Fotografia autorstwa Jakuba Pleśniarskiego/stylizacja Kamila Picz/ make up Dariusz Kotarski/ fryzury team Jaga Hupało Born To Cereate/ modelka Karolina mango Models.

   WWW.LAMODE.INFO oferuje bogate treści dotyczące mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Wyróżnikiem portalu jest wyraźny podział zakładek na modę polską i zagraniczną. Dzięki temu czytelnicy mogą odrębnie śledzić newsy, pokazy mody czy osobowości z kraju i zza granicy. Serwis dostarcza także aktualnych informacji o obowiązujących trendach i produktach must have sezonu. Podpowiedziom służą również zakładki shoppingowe – he i she, za pomocą których styliści LAMODE.INFO wskazują użytkownikom co warto kupić, gdzie, za ile i z czym to nosić, by wyglądać modnie. Ciekawą i równie wyróżniającą zakładką portalu jest stylista radzi – gdzie systematyczne publikacje dostarczają wiedzy na temat odpowiedniego doboru elementów ubioru do figury i okazji. Styliści odpowiadają też na zapytania użytkowników w systemie on-line.

   Portal WWW.LAMODE.INFO to szeroko rozbudowane treści edukacyjne i rynkowe. Oprócz aktualnych tendencji, znajdziemy tu informacje na temat zachodzących zmian na rynku modowym i wypowiedzi ekspertów z branży. A dla wszystkich, którzy pragną związać swoją karierę z modą, portal przygotował zakładkę edukacja, gdzie zainteresowani znajdą informację dotyczące szkół, warsztatów, kursów, szkoleń i wolnych staży.

   WWW.LAMODE.INFO odznacza się wyjątkowo minimalistyczną szatą graficzną i czytelną formułą, co sprawia, że poruszanie się po serwisie jest przyjemnie proste. Tematyka, różnorodność zakładek i szybkość informowania sprawia, że WWW.LAMODE.INFO jest miejscem, do którego dobrze jest wrócić!

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   szkolaselect
   Czas publikacji:
   wtorek, 22 listopada 2011 11:05

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny