Look Book

Blog założony jest z myślą o osobach, które pasjonują się światem szeroko pojętej estetyki piękna. Prowadzony jest przez instruktorów wizażu, fryzjerstwa i stylizacji paznokci SELECT.EDU.PL.

Wpis

piątek, 03 czerwca 2011

STEP BY STEP / oko glamour

KOCIE OKO

Jest to taki makijaż, który nadaje naszemu spojrzeniu tajemniczości, zmysłowości oraz  szczyptę prowakacji. Przez wizażystki SELECT.EDU.PL nazwany jest potocznie "zalotnie sexownym". Pasuje on do każdej budowy oka i koniecznie należy pamiętać, że nadaje się on raczej na wieczór niż na dzień. W ciągu dnia z takim makijażem oka zamiast wygladać elegancko będziemy raczej posądzone o brak gustu.

 

EFEKT KTÓRY CHCEMY UZYSKAĆ

 

 

step I

Na całą powiekę ruchomą nałóż MATOWY naturalny cień albo bardzo dokładnie przypudruj całe oko. Przy tym makijażu obowiązkowa regulacja brwi!!!!

 

step II

Narysuj czarną wodoodporną kredką lub czarnym cieniem grubą kreskę od nasady oka do linii globu. Osoby o okrągłej budowie oka kończą rysować kreskę przed linią załamania, w przeciwnym razie kreska będzie za gruba i będzie źle wyglądać.

 

step III

Rozetrzyj kreskę wzdłuż skroni , kierując ją w stronę brwi i kończąc jej długość poniżej ich końca.

 

step IV

Kredką w kolorze ecru narysuj kreskę wewnątrz oka. NIE BIAŁĄ!!!!jak uczą wszędzie - biała kredka za bardzo sie odznacza i zamiast efektu powiększenia oka uzyskujemy efekt widocznego białego malunku wewnątrz powieki:)))/

 

step V

Dokładnie wytuszuj dolne i górne rzęsy. Kolor mascary  - obowiazkowo czarny

 

step VI

Naklejasz po 2 cyrkonie na każdym oku, zakładasz czarny golf, dżinsy rurki, wiszące kolczyki, szpilki i kierujesz sie w stronę klubu słynącego z dobrej muzyki, aby móc się dobrze bawić do białego rana:))

www.belladonna-bg.com

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
szkolaselect
Czas publikacji:
piątek, 03 czerwca 2011 22:14

Polecane wpisy

Komentarze

Dodaj komentarz

 • Gość a-net napisał(a) z *.mezzmanagement.com.pl komentarz datowany na 2011/06/09 12:48:50:

  Dodajcie link do prawdziwej strony źródłowej, z której jest ten makijaż. To makijaż Katosu, ze strony Snobka.pl (dział makijaże). Pozdrawiam.

 • Gość select napisał(a) z *.aster.pl komentarz datowany na 2011/06/09 22:33:44:

  podany jest link źródłowy:))) na końcu pod zdjeciami i absolutnie to nie jest ze strony snobka, która zreszta swoje zdjęcia ma sygnowane swoim logiem

 • Gość napisał(a) z *.acn.waw.pl komentarz datowany na 2011/06/10 10:12:58:

  niestety jest to makijaż wykonany przez KatOsu podaje link gdzie pokazuje swoje pracę:)
  www.snobka.pl/artykul/10001/makijaz_218_-_kocie_oko

Dodaj komentarz

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny