Look Book

Blog założony jest z myślą o osobach, które pasjonują się światem szeroko pojętej estetyki piękna. Prowadzony jest przez instruktorów wizażu, fryzjerstwa i stylizacji paznokci SELECT.EDU.PL.

Wpis

wtorek, 24 maja 2011

PORADNIKI MAKE UP ROBERTA JONESA

Drogie czytelniczki, dzisiaj przedstawimy Wam ogólny opis kilku ksiażek napisanych przez międzynarodowej sławy wizażystę Roberta Jonesa

O tym artyście wspominaliśmy już w dziale makijaż, gdy pokazywaliśmy Jego niesamowite makijaże befor/after.

Odkąd sięgamy pamięcią książki Roberta Jonesa są stała pozyzja w szkole SELECT.EDU.PL. Pomagają naszym uczniom w zrozumieniu pięknej sztuki jaką jest wizaż.

Największym atutem tych poradników są dziesiątki metamorfoz ("przed" i "po") - wykonanych jedynie za pomocą kosmetyków do makijażu. Dzięki tym metamorfozom właśnie, kursanci mogą zrozumieć jak zmienia się wygląd kobiety przy zastosowaniu rozmaitych tricków makijażowych tj. kreska modelująca, modelaż twarzy światłocieniami, sposób nakładania cieni w zależnosci od budowy oka etc etc.

 REASUMUJĄC

Książki Roberta Jonesa wydane są na wysokiej  jakości papierze oraz zawierają dużą ilość zdjęć before/after makeup. Metamorfozy te ułatwiają uczniom poznanie różnych technik w makijażu, które zmieniają  kobietę z brzydkiego kaczątka w pięknego łabędzia. 

 

www.robertjonesbeautyacademy.com

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
brak
Autor(ka):
szkolaselect
Czas publikacji:
wtorek, 24 maja 2011 22:08

Polecane wpisy

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny